Style Sro Resmi Forum
Stlye SRO resmi forum sitesine hoş geldiniz. Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız. Eğer üye fakat şifrenizi unuttuysanız " Şifremi Unuttum " butonunu kullanın. Eğer üye değilseniz , forumdan tümüyle yararlanmak için üye olunuz. Style SRO yönetimi iyi forumlar diler.

Fikir ve Görüşleriniz Buraya! UyeOl
Style Sro Resmi Forum
Stlye SRO resmi forum sitesine hoş geldiniz. Eğer üye iseniz lütfen giriş yapınız. Eğer üye fakat şifrenizi unuttuysanız " Şifremi Unuttum " butonunu kullanın. Eğer üye değilseniz , forumdan tümüyle yararlanmak için üye olunuz. Style SRO yönetimi iyi forumlar diler.

Fikir ve Görüşleriniz Buraya! UyeOl
Style Sro Resmi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Style Sro Resmi Forum

Style SRO - Silkroad ' da yeni nesil !

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Oyun SalonuOyun Salonu  
StyleSRO©️ Her hakkı saklıdır.Soru ve sorunlarınız için yöneticilere ulaşınız.

Fikir ve Görüşleriniz Buraya!

3 posters
YazarMesaj
Mannlich
GM
GM
Mannlich

Rep Puanı : 0

Fikir ve Görüşleriniz Buraya! Empty
MesajKonu: Fikir ve Görüşleriniz Buraya!   Fikir ve Görüşleriniz Buraya! Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 3:27 am

* StyleSRO'dan herkese merhaba!

Sayın, StyleSRO oyuncuları. Smile

Fikirleriniz ve oyun hakkındaki düşüncelerinizi bu konu altından bizlere bildirebilirsiniz. cheers

Bu gerçekten sizlerin mutluluğu , bizlerin rahatlığı açısından çok önemli. drunken

Oyun hakkında ki yorum , düşünce, eleştiri ve fikirlerinizi bekliyorken aynı zamanda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çabalıyor olacağız. scratch

Hayırlı günler,iyi oyunlar. geek

Saygılar ve sevgiler... [GM]Mannlich . king
http://www.stylesro.web-rpg.org
marksman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Fikir ve Görüşleriniz Buraya!   Fikir ve Görüşleriniz Buraya! Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:34 pm

İlk eleştiri benden olsun... 3 gündür oyuna girmek için ugraşıyorum... Sonunda herşey halloldu girebilirim derken Failed to Connect hatasi aldim acc - pass yazdıktan ve connect dedikten sonra... Bu durumun neden kaynaklandıgını face grubunda sordum... Sorum cevaplanmak yerine direk duvardan silindi ve bu hata haakında ne forumda nede sayfalarınızda bir bilgi var... Bu tür şeylere özen göstermezseniz oyuna gelmeye çalışan kişiler gelemez...
reaLk1nq®
Admin
Admin
reaLk1nq®

MesajKonu: Geri: Fikir ve Görüşleriniz Buraya!   Fikir ve Görüşleriniz Buraya! Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 9:28 pm

marksman demiş ki:
İlk eleştiri benden olsun... 3 gündür oyuna girmek için ugraşıyorum... Sonunda herşey halloldu girebilirim derken Failed to Connect hatasi aldim acc - pass yazdıktan ve connect dedikten sonra... Bu durumun neden kaynaklandıgını face grubunda sordum... Sorum cevaplanmak yerine direk duvardan silindi ve bu hata haakında ne forumda nede sayfalarınızda bir bilgi var... Bu tür şeylere özen göstermezseniz oyuna gelmeye çalışan kişiler gelemez...

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz ve eleştiriniz için teşekkür ederiz.Karşılaştığınız hata iki sebepten ötürü olabilir ;

1. Üyeliğiniz aktif olmamıştır veyahut yanlış giriş yapıyor olabilirsiniz,
  2. Son zamanlarda oyunumuz daha iyi hizmet verebilmek için kontrole girmektedir , sizde o ana denk gelmiş olabilirsiniz.
Umarım size yardımcı olmuşumdur , iyi forumlar , bizi takip etmeye devam edin.. Wink
http://stylesro.web-rpg.org

Fikir ve Görüşleriniz Buraya!
1 sayfadaki 1 sayfası